פורטל שירות
 

18.5 עד 19 אינץ´

21.5 עד 22 אינץ´

23 עד 25 אינץ´

27 עד 49 אינץ´

4K

WQHD רזולוציה

קעור Curved

Gaming

144Hz

QLED Quantum Dot

HDR

חיבור DVI / Display Port

חיבור HDMI

חיבור USB Type C

עסקי

מקצועי

פאנל PLS

מסך מרובע 5:4

מחשביזיה

יוקרתי

מסך 16:10

מסך 16:9

מסך 21:9
מוצרי SAMSUNG מסכי מחשב27 עד 49 אינץ´C34F791WQM
C34F791WQM
מסך מחשב מקצועי קעור
גודל "34 יחס 21:9,
מהירות תגובה
4ms, רזולוציה 3440x1440,
לגיימרים ומקצוענים
                 
 בעברית

 הדגמת המוצר
 הדגמת המוצר
 Quantum Dot  (המסך הוא לא UHD כפי שמופיע בסרטון)
 
העולם הקעור על פי סמסונג  http://www.samsung.com/il/microsite/whyCurved/

                     

ריבוי משימות מקסימלי על צג יחיד
תשכחו מאי הנוחות של צגים כפולים - עם מסך 21:9 אולטרה רחב אתם יכולים לחוות ריבוי משימות באמת חלק על צג יחיד. לקבלת גמישות גמורה, הפונקציה של Samsung-Picture-PBP מאפשרת לכם לחבר שני מקורות קלט באמצעות HDMI ו- DP תוך שמירה על איכות התמונה המקורית. עם תמונה בתוך תמונה (PIP) אתם יכולים לשנות את גודל התמונה השנייה כדי לכסות עד 25% של המסך ומיקום אותו בכל מקום. 

 

מעוקל כמו העיניים שלכם לנוחות צפייה מוכחת
המסך המעוקל 1500R של סמסונג, עם העקמומיות העמוקה ביותר מול כל המתחרים, מהונדס בדיוק כדי להתאים את העקמומיות הטבעית של העיניים שלכם מקרוב יותר מאשר כל צג אחר. במחקר שנערך על ידי המחלקה לרפואת עיניים בבית החולים הלאומי של אוניברסיטת סיאול, העקומה העמוקה יותר גרמה לעיניים מופחתות בקרב הצופים בהשוואה למסכים שטוחים או למעקב אחר פחות מעוקל. טכנולוגיית ללא-הבהוב של סמסונג, מצב ששומר הפחתת עייפות, המניבים פליטות אור כחול, אתה פשוט מקבלים חוויית צפייה נוחה יותר.
Ultra WQHD עבור תמונה מדהימה ומרחב עבודה רחב יותר
Ultra WQHD מאפשר רזולוציית מסך של 3440x1440 - פי 2.5 צפיפות פיקסלים של Full HD - המספקת תמונות חדות כתער. צפיפות פיקסל גדול גם יוצר מרחב עבודה רחב יותר ע"ג המסך, כך שאתם רואים יותר תוכן בבת אחת ללא צורך לגלול זום יתר על המידה בעת גלישה באינטרנט או צפייה קבצים גדולים.
צבעים מדויקים יותר דמויי חיים עם טכנולוגיית Quantum Dot
תמיכה עד 125% צבע sRGB צבע, טכנולוגיית Quantum Dot מספק לא רק צבעים יותר מאשר צגים קונבנציונאלים, אלא צבעים בהירים, קריספיים, ויותר טבעיים - במיוחד אדומים וירוקים. ומכיוון שכל צג מכויל במפעל, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם תמיד רואים את התמונות המדויקות ביותר קרובות למציאות.
 
חוויית צפייה אימפרסיבית שאין דומה לה
צג  34" אולטרה רחב מעוקל  נותן לכם חוויית צפייה אימפרסיבית שונה מכל צג אחר. עם עיקול עמוק יותר עוטף שדה הראייה שלכם כמו מסך תיאטרון iMax  עם העקום העמוק ביותר בין כל המוצרים התחרותיים האחרים, מסך 1500R מאפשר לכם ליהנות מהיופי הקולנועי המלא של סרטים ומניח אותכם ממש בלב כל פעולת המשחקים.
 

טוב ביותר בכיתה יחס ניגודיות 3000: 1 וזליגת אור מינימלית
טכנולוגיית הפאנל המתקדמת  VA של סמסונג ממזערת את דליפת האור על פני כל המסך - ממש עד הפינות - ומספקת יחס ניגודיות של 3000:1 הטוב ביותר לשחורים עמוקים. ועם ערכי גמא מכוילים במפעל ומאזן לבן של 6500K, אתם יכול להיות בטוחים בצבעים דמויי-חיים משחור ללבן.
 
  
 
משחקים ללא רבב
כולל תכונות ייעודיות ביותר כדי לספק את הגיימרים , צג מעוקל פרמיום בתדר רענון מסך 100hz  למניעת גמגומים, זמן תגובה 4ms עבור סצנות פעולה ללא טשטוש, ו- AMD Freesync למשחקים חלקים כמשי. ועם מצב Game Mode מאפשר לכם לייעל את בהירות המסך ואת יחסי הניגודיות, תוכלו גם ליהנות ממשחקים מהירים יותר בכל סוג של משחק.
 עיצוב מתוחכם שאין דומה לו
ללא מאמץ שילוב של פונקציה וסגנון, 34" אולטרה רחב מעוקל ללא מסגרת בשלושה צדדים מאפשר דמות קלאסית לצפייה חלקה. המעטפת האחורית הלבנה והמבריקה, המתעקלת אופקית ואנכית, משולבת כיסוי לאחסון הכבלים בקפידה. ופאנל ללא בוהק נתמך על זרוע להטיה וכוונון גובה, המאפשר מיקום מדויק עבור נוחות צפייה משופרת.
  
רמקולים מובנים יציאות מרובות לכלל הצרכים שלכם לבידור
רמקולים דו-כיווניים של 7 וואט המשולבים בתצוגה מאפשרים לכם ליהנות מסרטים, משחקים ותוכן מקוון ללא העומס על שולחן העבודה שלכם עם רמקולים או כבלים נוספים. ו 2 יציאות HDMI, ו 2 יציאות USB לספק ביצועים גבוהים ממשק חיבור מרובה המאפשר לכם לחבר מחשבים, קונסולות משחק, צגים נוספים, והתקנים אחרים בקלות.


 
  HAS:       כיוון גובה המסך מעלה ומטה 
  TILT:       הטיית המסך קדימה ואחור
 
      

 
 
אפשרות תלייה על קיר
 
 
תכונות עיקריות 
גודל מסך (21:9) "34
זמן תגובה 4ms
בהירות  300cd/m2
רזולוציה 3440x1440 Ultra WQHD
חיבורים HDMIx2, Dislplaty Port, USBx2
זוויות צפייה 178x178 מעלות
Flicker Free - הגנה על העיניים ע"י מניעת ריצוד המסך
 רמקולים 7W X 2 Stereo
VESA 


       

                             
 
 
 
 
דף הבית   מאמרים   חדשות   רשימת דיוור  
 
בניית אתרים
 
אלקטיס