פורטל שירות
 

18.5 עד 19 אינץ´

21.5 עד 22 אינץ´

23 עד 25 אינץ´

27 עד 49 אינץ´

4K

WQHD רזולוציה

קעור Curved

Gaming

144Hz

Smart Monitors

QLED Quantum Dot

HDR

חיבור DVI / Display Port

חיבור HDMI

חיבור USB Type C

עסקי

מקצועי

פאנל PLS

מסך מרובע 5:4

מחשביזיה

יוקרתי

מסך 16:10

מסך 16:9

מסך 21:9
מוצרי SAMSUNG מסכי מחשב4KU32J590UQM
U32J590UQM
מסך מחשב מקצועי 4K
מיליארד צבעים גודל "32
מהירות תגובה 4ms
רזולוציה 3840x2160,
לגיימרים ומקצוענים
               
    בעברית
    באנגלית 
 
 
 

                     


הפרטים הקטנים הם החשובים.
צלילות עילאית.
ה-
UJ59 ניחן ברזולוציה הגבוהה פי 4 מזו שבתקן Full HD. לצפות בתכני 4K באופן שנועד להם, עם רמת פירוט חסרת תקדים וכה מלאת חיים, עם 1 מיליארד צבעים, שלפרקים תחשבו שאתם באמת שם. סביבת עבודה רחבה יותר מאפשרת לצפות בדפי אינטרנט, בתמונות ובטקסטים מרובים יותר מבלי לגלול או לשנות את גודל התצוגה.
מסך רחב UHD
עם x4 פיקסלים של Full HD, הצג UJ59  בגודל 31.5" מספק יותר שטח מסך ותצוגת UHD מדהימה כמו בחיים. זה אומר שאתם יכולים להציג מסמכים ודפי אינטרנט עם פחות גלילה (Scroll), לעבוד בנוחות רבה יותר עם חלונות מרובים וסרגלי כלים, וליהנות מתמונות, קטעי וידאו ומשחקים באיכות מדהימה של 4K.


 


מיליארד גוונים
תמיכה במיליארד גוונים של צבע, UJ59 מספק תמונות עשירות בצבע ממש כמו במציאות. הדיוק הגדול יותר פירושו שהצבעים נראים טבעיים יותר וקרובים לחיים, מה שהופך את UJ59  אידיאלי עבור יישומי צילום, וידאו וגרפיקה.מסך רחב 4K למשחקים
התכונה של סמסונג Picture by Picture, מאפשרות לכם להתחבר לשני מכשירים שונים בו-זמנית, תוך שמירה על איכות התמונה המקורית.משחק חלק יותר


AMD FreeSync מסנכרן את קצב הרענון של כרטיס המסך בהתאמה מול המסך שלכם על מנת להפחית ריצודים וגמגומים. התגברות על פערי זמן (lag) ממזער את העיכוב בין קלט עכבר, מקלדת או ג'ויסטיק ותגובה על המסך עבור חוויית משחק חלקה.


"מצב משחק"
"מצב משחק" (Game Mode) ממטב באופן מיידי את ניגודיות המסך (Contrast) ונותן לכם יתרון תחרותי במהלך המשחק. על ידי הגדלת הניגודיות בסצנות משחק, "מצב המשחק" מגלה פרטים נוספים באזורים חשוכים לתת כדי שתוכלו לזהות את האויבים שלכם מהר יותר...
Upscaling
טכנולוגיית UHD upscaling של סמסונג כוללת ניתוח אותות ושיפור פרטים שבצורה חלקה ממיר תוכן SD, HD, Full HD, לרמת איכות תמונה UHD.


Picture by Picture
תמונה-לפי תמונה (PBP) מאפשרת לכם להתחבר לשני מכשירים לצג ולשמור על האיכות המקורית. וגם עבור ריבוי משימות (Multi-tasking) אופטימלי.


Picture in Picture
עבור משימות מרובות אופטימליות, עם תמונה בתוך תמונה (PIP 2.0) ניתן לשנות את גודל המקור השני עד 25% מסך ולהציב אותו בכל מקום.


מסגרת דקה
ממוסגר על ידי מסגרת מסך דקה בגימור שחור מט מסוגנן, UJ59 יושב באלגנטיות על שולחן העבודה. ומעמד יציב בצורת Y מספק מגע מתכתי מעודן.

תכונות עיקריות
 
גודל מסך (16:9) "32
זמן תגובה 4ms
בהירות 270cd/m2
יחס ניגודיות סטטי 1:3000
רזולוציה 3840x2160
חיבורים , USB Hub, HDMIx2, Display Port, Mini Display Port, Headphone
זוויות צפייה 178x178 מעלות
Flicker Free - הגנה על העיניים ע"י מניעת ריצוד המסך


               

                             
 
 
 
 
דף הבית   מאמרים   מוצר היום   חדשות   רשימת דיוור  
 
בניית אתרים
 
אלקטיס